Dział: INTERNET

Dodano: Lipiec 03, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Laureatka Oscara otworzyła kanał na YouTube

W ciągu doby pierwszy film miał ok. 500 tys. wyświetleń (screen: YouTube.com/Brie Larson)

Brie Larson, zdobywczyni Oscara w 2016 roku za główną rolę w filmie "Pokój" oraz tytułowa "Kapitan Marvel" z serii o Avengersach, w czwartek wystartowała z kanałem na YouTube.

- A więc podjęłam decyzję... - zatytułowała swoje pierwsze, trwające ponad 21 minut nagranie, w którym rozmawia ze znanymi youtuberami radzącymi, co zrobić, by zaistnieć na rynku internetowym. Larson kończy swój film wyróżniając czarnoskórych twórców i artystów, w tym Mj Rodrigueza, Janet Mock oraz Tessę Thompson. W ciągu doby film miał ok. 500 tys. wyświetleń.

Brie Larson to kolejna postać ze świata aktorskiego, przechodząca do mediów społecznościowych. W trakcie pandemii koronawirusa karierę na YouTube zrobił aktor i reżyser John Krasinski (autor dwóch części filmu "Ciche miejsce"), którego program "Some good news" pod koniec maja został wykupiony przez koncern ViacomCBS.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(MAC, 03.07.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.