Dział: REKLAMA

Dodano: Lipiec 03, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Marek Myślicki w zespole agencji GetHero

Marek Myślicki został strategic partnerships directorem (fot. materiały prasowe)

1 lipca do agencji influencer marketingu GetHero dołączył Marek Myślicki, który został strategic partnerships directorem.

Myślicki odpowiada za sprzedaż i prowadzenie kluczowych dla agencji projektów, działania PR z obszaru dzielenia się wiedzą związaną z influencer marketingiem oraz za poszerzanie portfolio produktowego firmy. Przez ostatnie dwa lata Marek Myślicki był branded content & sales directorem w Abstra. Wcześniej pracował w Viacom (obecnie ViacomCBS) i Discovery Networks International.

Do agencji dołączył ostatnio także Mikołaj Białek jako new business manager. Odpowiada za współpracę z klientami bezpośrednimi i agencjami, a także za współpracę przy realizacji kampanii. Wcześniej był key account managerem w Make Sense Media.

GetHero jest agencją influencer marketingu, specjalizującą się w prowadzeniu kampanii na YouTubie, TikToku i Instagramie. Zrzesza ponad 150 twórców.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(IKO, 03.07.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.