Dział: REKLAMA

Dodano: Lipiec 02, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Huawei w kampanii promuje sklep AppGallery

Robert Lewandowski pojawi się w kampanii w kanałach digitalowych (screen YouTube/HuaweiMobilePoland)

Producent smartfonów Huawei rozpoczął kampanię promują autorski sklep z aplikacjami AppGallery. W akcji weźmie udział Robert Lewandowski, ambasador marki w Europie.

Kampania Huawei AppGallery będzie komunikować trzy kategorie tematyczne aplikacji dostępne w sklepie – rozrywka, zakupy i gry. Każda z kategorii tematycznych będzie komunikowana na przykładzie konkretnej aplikacji – w przypadku rozrywki jest to Empik Go, zakupów – Allegro, a gier – Top Speed. W ramach kampanii Huawei zapewni 90 dni darmowej muzyki w aplikacji Empik Music i rabaty w aplikacjach iTaxi, Hop.City i Traficar.

Promocje, które ruszą 2 lipca, będą dostępne dla użytkowników starszych urządzeń marki opartych na Google Mobile Services, jak i produktów nowej generacji opartych na Huawei Mobile Services.

Akcja promocyjna potrwa przez cały miesiąc, prowadzona będzie w telewizji i kanałach digital – w tych ostatnich z udziałem Roberta Lewandowskiego, ambasadora marki w Europie.

(BAE, 02.07.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.