Dział: INTERNET

Dodano: Lipiec 01, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Monika Wdowiak doradczynią zarządu Grupy naTemat ds. sprzedaży

Monika Wdowiak pracowała m.in. w Marquard Media Polska i magazynie "Vogue Polska" (fot. materiały prasowe)

Monika Wdowiak została doradczynią zarządu ds. sprzedaży Grupy naTemat. Do jej obowiązków będzie należało doradzanie zarządowi w kontekście decyzji biznesowo-reklamowych, audyt procesów sprzedażowych w grupie i reprezentacja spółki.

"W zeszłym roku nasze przychody urosły o 58 proc., a zyski trzykrotnie, ale nasze plany są dużo ambitniejsze i wierzymy, że Monika swoim doświadczeniem pomoże nam je osiągnąć" – mówi cytowany w komunikacie Michał Mańkowski, redaktor naczelny, dyrektor operacyjny i członek zarządu Grupy naTemat.

Wdowiak była ostatnio dyrektorką działu reklamy "Vogue Polska", wcześniej spędziła ponad 13 lat w Marquard Media Polska, była też dyrektorką ds. reklamy w Hearst Marquard Publishing.

W czerwcu doradczynią Grupy naTemat ds. rozwoju została Katarzyna Szpor, do niedawna dyrektorka ds. strategii wydawniczej Wirtualnej Polski i p.o. redaktorka naczelna portalu.

Jak wynika z danych Gemius/PBI, w marcu Natemat.pl miał 7,56 mln użytkowników (wzrost o 109,41 proc. w stosunku do marca 2019 roku).

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(JSX, 01.07.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.