Dział: REKLAMA

Dodano: Lipiec 01, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Peja w pierwszym odcinku Rap Show, projektu Pizza Hut

Rap Show to format, w którym przedstawiciele rapowej sceny rozmawiają z nietypowymi prowadzącymi (fot. materiały prasowe)

Pizza Hut rusza z nowym projektem – Rap Show. W internetowym formacie występują artyści, którzy wykonują nieoczywiste muzyczne zadania. W pierwszym odcinku pojawił się Peja.

Rap Show to kilkuodcinkowa seria, którą można oglądać na kanale YouTube Popkiller oraz na FB Pizza Hut. Premierowy epizod opublikowano 30 czerwca, kolejny zaprezentowany zostanie 14 lipca. Format otrzyma wsparcie PR oraz w kanale digital. Rap Show to format, w którym przedstawiciele rapowej sceny rozmawiają z nietypowymi prowadzącymi. Gościem pierwszego odcinka jest Peja, z którym rozmowę prowadzi dziesięciolatek.

Autorem koncepcji kampanii oraz formatu Rap Show jest agencja high&, która odpowiada również za realizację działań promocyjnych i PR, a także za reżyserię i produkcję materiałów wideo oraz pozyskanie i współpracę z artystami. Media zakupił  Media Choice.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(AMS, 01.07.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.