Dział: RADIO

Dodano: Lipiec 01, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Katarzyna Borowiecka wraca na antenę radiowej Trójki

Katarzyna Borowiecka pod koniec maja złożyła wypowiedzenie (screen: YouTube.com/CANAL Plus Polska)

Katarzyna Borowiecka, która pod koniec maja złożyła wypowiedzenie, w lipcu wraca na antenę Programu III Polskiego Radia.

Dyrektor radiowej Trójki Kuba Strzyczkowski informuje "Presserwis", że Katarzyna Borowiecka poprowadzi m.in. swoją autorską audycję "ABC popkultury". Program będzie nadawany w niedziele od 13 do 14. Jak wyjaśniła Borowiecka na Instagramie, z Trójką będzie współpracować, a jej umowa o pracę z rozgłośnią przestanie obowiązywać z końcem sierpnia.

Katarzyna Borowiecka trafiła do Trójki w 2007 roku dzięki programowi "Grasz o staż". Poza "ABC popkultury" była jedną z prowadzących "Klub Trójki". Kierowała również redakcją publicystyki.

Po tym jak dyrektorem Trójki został Kuba Strzyczkowski, na antenę wrócili m.in. Piotr Stelmach, Marcin Łukawski i Katarzyna Stoparczyk.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(KOZ, 01.07.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.