Dział: REKLAMA

Dodano: Czerwiec 30, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Rozgrywki o Puchar Tymbarku przerwane z powodu pandemii

Turniej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” ma wrócić w przyszłym roku (fot. materiały prasowe)

Z powodu pandemii koronawirusa Polski Związek Piłki Nożnej w porozumieniu z głównym sponsorem – firmą Tymbark oraz brązowym sponsorem firmą Electrolux podjął decyzję o zakończeniu XX edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” na etapie powiatowym.

Organizatorzy czekali z decyzją w nadziei, że uda się przezwyciężyć ogólnoświatową pandemię COVID-19, a co za tym idzie rozegrać finały wojewódzkie, a później finał ogólnopolski turnieju. "Sytuacja w dalszym ciągu jest jednak trudna do przewidzenia, a zdrowie uczestników jest priorytetem dla organizatora i sponsorów. Kontynuowanie rozgrywek byłoby zbyt ryzykowne oraz nie gwarantowałoby ani dzieciom, ani trenerom takich emocji i radości, jakich turniej dostarcza od lat" - napisano w oświadczeniu rozesłanym do mediów.

Organizatorzy zapewniają, że turniej powróci w przyszłorocznej, XXI edycji.

(AMS, 30.06.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.