Dział: REKLAMA

Dodano: Czerwiec 29, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Maria Gajewska dyrektorką kreatywną w agencji Roberta Lewandowskiego

Maria Gajewska będzie zarządzała zespołem kreatywnym wraz z Maciejem Dutkowskim (fot. materiały prasowe)

Maria Gajewska została creative directorem w Stor9, agencji reklamowej, której większościowym udziałowcem jest Robert Lewandowski.

Maria Gajewska jako dyrektorka będzie zarządzała zespołem kreatywnym wraz z Maciejem Dutkowskim, managing partnerem Stor9. Agencja zapowiada rozszerzenie portfolio stałych klientów w Polsce i za granicą.

Gajewska od września 2019 roku do stycznia 2020 była head of digital communication w CCC, gdzie kierowała zespołem odpowiedzialnym za komunikację digital wszystkich marek firmy, w tym Gino Rossi. Wcześniej przez ponad sześć lat była związana z Publicis Groupe, m.in. jako dyrektorka kreatywna Liquid Thread. Pracowała też w DDB Warszawa jako senior art director i Havas Worldwide jako art director.

Stałymi klientami Stor9 są m.in. Anna i Robert Lewandowscy, Małgorzata Kożuchowska, Dawid Woliński.

(IKO, 29.06.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.