Dział: RADIO

Dodano: Czerwiec 29, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Andrzej Kocjan zamienia Radio Zet na Jedynkę

Andrzej Kocjan w Radiu Zet pracował 23 lata (fot. Radiozet.pl)

Andrzej Kocjan przechodzi z Radia Zet do Programu I Polskiego Radia, gdzie od lipca będzie wydawcą i prezenterem serwisów informacyjnych.

- 23 lata w jednej firmie to szmat czasu, potrzebowałem zmiany. Poza tym szukam możliwości rozwoju zawodowego - tłumaczy odejście z Radia Zet, tym samym potwierdzając ustalenia "Presserwisu". Pytany, dlaczego wybrał Jedynkę, odpowiada: - Zawsze darzyłem Polskie Radio olbrzymią estymą. Pracowałem przed laty w Radiu Łódź. Wracam do korzeni. 

Andrzej Kocjan od 2010 roku był w Radiu Zet redaktorem wydań i przygotowywał serwisy informacyjne rozgłośni. Wcześniej przez trzy lata pracował jako korespondent stacji w Brukseli. W latach 1997-2007 był łódzkim reporterem Zetki. Zanim trafił do tej stacji, związany był z Radiem Łódź.

(KOZ, 29.06.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.