Dział: REKLAMA

Dodano: Czerwiec 26, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Goran Markovic w T-Mobile Polska będzie odpowiadał za marketing

Goran Markovic rozpocznie pracę w T-Mobile Polska 1 września (fot. materiały prasowe)

Od września Goran Markovic jako członek zarządu ds. rynku prywatnego T-Mobile Polska pokieruje pionem odpowiedzialnym za ofertę dla klientów indywidualnych.

Markovic zastąpi Frederica Perrona, który rozstaje się z firmą wraz z końcem lipca. Goran Markovic ma 16-letnie doświadczenie w sektorze telekomunikacyjnym. Dotychczas pełnił funkcje kierownicze w spółkach Grupy Telenor.

Ostatnio był chief commercial officerem w Telenor Bułgaria, gdzie kierował całością działań sprzedażowych i marketingowych segmentów B2C oraz B2B. A wcześniej obejmował stanowisko program directora na Europę Środkowo-Wschodnią.

Zajmował też stanowiska w pionie marketingu Telenor Hungary – był omni-channel marketing directorem, business transformation lead i doradcą CMO. A w Telenor Czarnogóra był marketing communication directorem, marketing directorem oraz pełnił obowiązki CMO consumer.

(IKO, 26.06.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.