Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Czerwiec 25, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Press-Service Monitoring Mediów partnerem PSPR

Współpraca z PSPR to dla nas szansa na lepsze zrozumienie oczekiwań branży - tłumaczy Sebastian Bykowski, dyrektor generalny PSMM (fot. materiały prasowe)

Firma Press-Service Monitoring Mediów została oficjalnym partnerem Polskiego Stowarzyszenia Public Relations.

Press-Service Monitoring Mediów jest dostawcą usług z zakresu wyszukiwania informacji z wszystkich rodzajów mediów oraz ich analizy, specjalizuje się także w badaniu efektywności działań media relations, sponsoringowych czy product placement. „PSMM wskazuje naszej organizacji wszystkie istotne informacje z przestrzeni publicznej dotyczące branży public relations oraz przygotowuje dla członków PSPR specjalne okresowe raporty” - komentuje Polskiego Stowarzyszenia Public Relations w komunikacie prasowym.

„Współpraca z PSPR to dla nas nie tylko szansa na wymianę doświadczeń i współuczestniczenie w integracji środowiska PR, ale także na lepsze zrozumienie oczekiwań branży i stojących przed nią wyzwań” - tłumaczy Sebastian Bykowski, wiceprezes zarządu, dyrektor generalny PSMM.

(IKO, 25.06.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.