Dział: INTERNET

Dodano: Czerwiec 23, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Jarosław Kuźniar odchodzi z Onetu i tworzy platformę Voice House

Jarosław Kuźniar współtworzył Onet Rano od 2016 r. (fot. Piotr Molecki/East News)

Z końcem czerwca Jarosław Kuźniar, współtwórca i prowadzący Onet Rano, kończy współpracę z Onetem. Planuje skupić się na niezależnych projektach. Zapowiedział m.in. uruchomienie platformy audio i wideo Voice House.

"Chcę być niezależnym producentem i narratorem, który opowiada świat różnym widzom na różnorodnych platformach" – mówi Jarosław Kuźniar. Na swoim profilu na Facebooku zapowiedział uruchomienie w sieci platformy Voice House, w której będą publikowane treści audio i wideo. Pojawią się tam dokumenty o różnej długości i tematyce. Jak zapewnił, platforma jest już gotowa i czeka na ostatnie poprawki.

Kuźniar chce też produkować treści we współpracy z mediami. Jego agencja Kuźniar Media będzie odpowiedzialna za produkcję i pozyskiwanie partnerów komercyjnych.

Program Onet Rano w mobilnym studiu nadal będą prowadzić: redaktor naczelny Onetu Bartosz Węglarczyk, Tomasz Sekielski, Iwona Kutyna, Odeta Moro, Piotr Kędzierski oraz Beata Tadla, która w tym roku dołączyła do grona prowadzących.

Jarosław Kuźniar w przeszłości był związany z Radiem Sudety, Telewizją Sudecką, radiową Trójka, Radiem Zet, TVN i TVN 24. Był gospodarzem "Poranka TVN 24" i prowadzącym "Rozmowę bardzo polityczną" oraz "Dzień dobry TVN". Współpracował też z magazynem "Dlaczego" i tygodnikiem "Wprost". W 2009 otrzymał nagrodę MediaTory w kategorii "InicjaTOR". Jarosław Kuźniar kieruje butikową agencją komunikacyjną Kuźniar Media, którą założył prywatnie. Prowadzi też  Goforworld.com - serwis internetowy o podróżach połączony z ofertą biura turystycznego.

Onet Rano emitowany jest od poniedziałku do piątku o godz. 7.55 na stronie głównej Onetu, profilach portalu w mediach społecznościowych i w serwisie YouTube.com.

(BAE, 23.06.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.