Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 22, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Jej Wysokość Premier League" – nowość w Canal+Sport

Program poprowadzi Andrzej Twarowski (fot. Andrzej Hulimka/"Press")

Dziś po zakończeniu spotkania Manchester City - Burnley, w Canal+Sport zostanie zainaugurowany cykl magazynów o lidze angielskiej. "Jej Wysokość Premier League" poprowadzi Andrzej Twarowski. Początek o godz. 23.

Program będzie składał się z kilku bloków tematycznych. Najpierw omówiony zostanie hit ligowej kolejki wraz z bramkami ze wszystkich spotkań. W części "Oh My God" - najlepsze momenty weekendu. "Small Talk" to dyskusja na tematy bliskie fanom wyspiarskiego futbolu. W „Halo Brytania” dziennikarze porozmawiają z zawodnikami i trenerami Premier League. W premierowym odcinku magazynu gośćmi specjalnymi (przez Skype'a) będą bramkarz West Hamu United Łukasz Fabiański oraz obrońca Arsenalu Londyn Kieran Tierney.

W studiu wraz z Andrzejem Twarowskim wydarzenia 30. kolejki Premier League omówią Kamil Kosowski, Przemysław Rudzki, Przemysław Pełka i Rafał Nahorny.

(MAC, 22.06.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.