Dział: REKLAMA

Dodano: Czerwiec 18, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Startuje nowa platforma komunikacyjna Plusa na Kartę

Formuła kampanii została stworzona przez agencję Brain we współpracy z Igorem Kwiatkowskim (screen: YouTube.com/PLUSPL)

Polkomtel, operator sieci Plus, rusza z kampanią reklamową opartą na   założeniach nowej platformy komunikacyjnej Plusa na Kartę „Dodajemy wolności Ci”.

Twarzą kampanii jest aktor kabaretowy i performer Igor Kwiatkowski. W spotach kampanii aktor jest odtwórcą głównych ról i wciela się we wszystkie postacie w rodzinie: raz męża, raz żony, kiedy indziej córki lub teściowej. Formuła została stworzona przez agencję Brain we współpracy z Igorem Kwiatkowskim. Brain została wybrana w maju do reklamowej obsługi Plusa na Kartę, wcześniej był to klient Scholz & Friends Warszawa.

Pierwszy spot kampanii, który będzie emitowany do końca lipca (TV, online, radio, BTL), nawiązuje do cech oferty na kartę – opowiada o wolności, swobodzie i braku zobowiązań. Reżyserią zajął się Maciej Kowalczuk, operatorem był Piotr Sobociński, za produkcję odpowiada TFP , postprodukcja: Televisor i Ztudioiburza. Obsługa mediowa - Vizeum.

(AMS, 18.06.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.