Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Czerwiec 10, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Agnieszka Szlaska szefową komunikacji w CU

Agnieszka Szlaska przez siedem lat była dyrektorką komunikacji i promocji w Clear Channel Poland (fot. materiały prasowe)

Agnieszka Szlaska, dotychczasowa dyrektor komunikacji i promocji w Clear Channel Poland, 1 sierpnia obejmie stanowisko head of PR w agencji Communication Unlimited.

Szlaska w CU będzie odpowiadać za doradztwo komunikacyjne, strategię PR klientów oraz za zarządzanie relacjami z mediami.

Przez ostatnie siedem lat Agnieszka Szlaska jako dyrektorka komunikacji i promocji w firmie reklamy zewnętrznej Clear Channel Poland odpowiadała za PR, promocję i portfolio produktów OOH oraz digital OOH. W latach 2007-2012 była dyrektorką promocji i PR Grupy Zwierciadło, a wcześniej kierowała promocją segmentu pism luksusowych Wydawnictwa Bauer („Twój Styl” i „Pani”). W latach 2003-2005 była dyrektorką marketingu AWR Wprost („Wprost”, „BusinessWeek”, „Pani”, magazyny hobbystyczne). Od 1998 roku pracowała w Wydawnictwie Prasowym Twój Styl (m.in. dla magazynów „Twój Styl”, „Filipinka”, „Votre Beaute”).

(IKO, 10.06.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.