Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 10, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Polsat szykuje dwa nowe seriale

Piotr Adamczyk wystąpi w serialu "Kowalscy kontra Kowalscy" (screen: YouTube.com/tvn.pl)

Rozpoczęły się zdjęcia do dwóch nowych seriali Polsatu: „Kowalscy kontra Kowalscy” i "Maria Matejko".

Serial komediowy "Kowalscy kontra Kowalscy" opowiada o dwóch rodzinach, które teoretycznie łączy tylko popularne nazwisko, a różni właściwie wszystko. Ekranowe małżeństwa tworzyć będą: Marieta Żukowska i Piotr Adamczyk oraz Katarzyna Kwiatkowska i Wojciech Mecwaldowski. W serialu zagrają również m.in. Patryk Cybulski, Bartosz Obuchowicz i Joanna Orleańska. Za scenariusz i reżyserię serialu odpowiada Okił Khamidov.

"Maria Matejko" to polska wersja francuskiej produkcji "Candice Renoir". Opowiada o komisarz po przejściach, która po 10 latach przerwy wraca do pracy w policji. W jej rolę wcieli się Paulina Chruściel. W pozostałych rolach widzowie zobaczą m.in. Jakuba Wesołowskiego, Annę Dereszowską i Krystiana Wieczorka. Za reżyserię serialu odpowiada Marcin Ziębiński, a autorką adaptacji jest Justyna Pobiedzińska.

Producentem wykonawczym obu seriali jest Tako Media.

(KOZ, 10.06.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.