Dział: RADIO

Dodano: Czerwiec 10, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Rekordowa słuchalność RMF FM, pierwszy raz powyżej 30 proc.

RMF FM uzyskał najlepszy wynik w historii badania Radio Track (fot. Pixabay.com)

W najnowszej fali badania Radio Track słuchalność RMF FM pierwszy raz w historii przekroczyła 30 proc. - wynika z danych, do których dotarł "Presserwis".

W okresie marzec-maj RMF FM osiągnął 30,6 proc. udziału w czasie słuchania, co oznacza wzrost z 26,7 proc. w analogicznym okresie rok wcześniej. To najwyższy wynik, jaki kiedykolwiek uzyskała jakakolwiek rozgłośnia w Polsce w ponad 20-letniej historii badań słuchalności radia. Do tej pory najlepszym rezultatem RMF FM był wynik 29,8 proc. w okresie luty-kwiecień 2020 roku.

Także Tok FM z rekordową słuchalnością

Słuchalność Radia Zet rok do roku wzrosła z 12,2 proc. do 13,1 proc. Udział Programu I zmniejszył się z 5,9 proc. do 5,2 proc., a Programu III - z 5,1 proc. do 4,6 proc.

W najnowszej fali rekordową słuchalność osiągnęło również radio Tok FM, zwiększając udział z 2,1 do 2,6 proc. Poprzedni rekord stacja zanotowała w fali luty-kwiecień 2017 roku (2,5 proc.).

(KOZ, 10.06.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.