Dział: INTERNET

Dodano: Czerwiec 09, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

FC Barcelona uruchomiła własny serwis streamingowy

FC Barcelona ma 350 mln obserwujących online (screen: YouTube.com/FC Barcelona)

FC Barcelona uruchomiła usługę streamingową Barca TV+. Serwis jest dostępny na całym świecie. Zawiera 10 tys. godzin treści, ponad 3 tys. materiałów na żądanie.

Nowa usługa cyfrowa jest dostępna za pośrednictwem strony internetowej i aplikacji klubu dla wszystkich urządzeń (PC, tabletów, telefonów komórkowych i telewizorów) oraz w trzech językach (katalońskim, hiszpańskim i angielskim). Uruchomienie platformy streamingowej Barcelony jest powiązane z uruchomieniem wersji premium programu lojalnościowego Culers Membership, który zapewni dostęp do wszystkich cyfrowych produktów i usług klubu. Barca TV+ oferuje dostęp płatny i bezpłatny.

FC Barcelona podkreśla, że jest światowym liderem branży cyfrowej w kategorii podmiotów powiązanych ze sportem. Klub ma 350 mln obserwujących online.

Galeria: Premiery seriali w czerwcu

(MAC, 09.06.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.