Dział: INTERNET

Dodano: Czerwiec 05, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Radiozet.pl ma nowy layout

Serwis został zaprojektowany zgodnie z zasadą mobile first w technologii Responsive Web Design (fot. materiały prasowe)

Strona główna serwisu Radiozet.pl zyskała nowy layout.

"Aby ułatwić poruszanie się po stronie i sprawne odnajdywanie konkretnych newsów, zastosowano szereg graficznych etykiet, wyróżniających najważniejsze treści" - wyjaśnia Eurozet. Firma twierdzi, że zwiększono też prędkość ładowania strony.

⇒ Przeczytaj też: Radiozet.pl na czele serwisów stacji radiowych

Serwis został zaprojektowany zgodnie z zasadą mobile first w technologii Responsive Web Design. Najważniejsze zmiany layoutowe na stronie głównej to: więcej eksponowanych informacji i treści z różnych obszarów tematycznych, podkreślenie newsowości portalu, uproszczenie kolorystyki i uspójnienie z identyfikacją wizualną marki, nowy układ eksponujący kategorie tematyczne i podcasty, w tym uspójnienie wyglądu poszczególnych kategorii tematycznych, nowa typografia (m.in. czcionka, interlinie, etykiety graficzne), duże zdjęcia i zmiana ich ekspozycji (zdjęć do poszczególnych artykułów jest teraz więcej), nowa siatka reklamowa.

Za przygotowanie, projekt graficzny i wdrożenie nowej strony odpowiadał zespół online Grupy Eurozet.

Serwis Radiozet.pl odwiedziło w kwietniu 9 mln internautów (dane Gemius/PBI).

Galeria: Premiery seriali w czerwcu

(KOZ, 05.06.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.