Dział: PRASA

Dodano: Czerwiec 03, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Agora sprzedaje Foodio Concepts

Do Foodio Concepts należą restauracje Papa Diego i Van Dog (fot. materiały prasowe)

Agora poinformowała o zawarciu umowy sprzedaży spółki gastronomicznej Foodio Concepts z firmą 5m Square z Warszawy. 

5m Square to inwestor zewnętrzny zainteresowany kontynuacją działalności gastronomicznej Foodio Concepts. Na początku maja Foodio zdecydowało o złożeniu wniosku o ogłoszenie upadłości. Po informacji o sprzedaży Helios (spółka zależna Agory) rozwiązała także umowę inwestycyjną z marca 2018 roku z Piotrem Grajewskim i Piotrem Komórem o wspólnej inwestycji w Foodio. 

Jak podaje Agora, cena sprzedaży udziałów nie jest materialna z perspektywy Grupy. Ostateczne rozliczenie zbycia spółki zależnej zostanie zamieszczone w sprawozdaniu finansowym za sześć miesięcy 2020 roku.

Do Foodio Concepts należą restauracje: Papa Diego z kuchnią meksykańską i Van Dog z hot dogami. Są zlokalizowane głównie w galeriach handlowych.

Galeria: Premiery seriali w czerwcu

(SK, 03.06.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.