Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 03, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Bokserskie gale Mateusza Borka w TVP Sport

O podpisaniu umowy Mateusz Borek i Marek Szkolnikowski poinformowali we wtorek (screen: YouTube.com/Kanał Sportowy)

Przez najbliższe trzy lata TVP będzie pokazywać bokserskie gale organizowane przez MB Promotions Mateusza Borka i Tymex Boxing Promotions Mariusza Grabowskiego. Dotychczas imprezy Borka pokazywane były przez Polsat.

O zawarciu umowy poinformowano we wtorek. „Zależało mi na dużym partnerze, zależało mi na wiarygodnym partnerze, zależało mi na tym, aby ten partner dał możliwości ekspozycji moich pięściarzy, ale też dał pewne możliwości biznesowe” - zaznaczył Mateusz Borek w serwisie internetowym TVP Sport. Wiadomo, że przez trzy lata TVP ma pokazać 18 gal. Pierwszym efektem współpracy ma być zaplanowana na 20 czerwca gala w Arłamowie.

„Chcemy zbudować polski boks zawodowy. Chcemy, aby Telewizja Polska brała udział w tej odbudowie i – po amerykańsku - chcemy trochę inaczej działać, cytując klasyka: naszym chłopakom brakuje trochę luzu” - tłumaczył Marek Szkolnikowski, szef TVP Sport.

Mateusz Borek w sobotę w programie na Kanale Sportowym na YouTube powiedział, że pod koniec kwietnia otrzymał listownie wypowiedzenie umowy z Polsatem datowane na 29 lutego. Losy jego współpracy z Polsatem były wcześniej przedmiotem spekulacji, ponieważ nadawca zdecydował się niedawno uregulować działalność internetową swoich dziennikarzy, a Borek zaangażował się w Kanał Sportowy.

Galeria: Premiery seriali w czerwcu

(SK, 03.06.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.