Dział: RADIO

Dodano: Czerwiec 02, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Anna Dudzińska odchodzi z Polskiego Radia Katowice

Anna Dudzińska z Polskim Radiem związana była od 1995 roku (screen: YouTube/Muzeum Śląskie)

Reporterka Polskiego Radia Katowice Anna Dudzińska zdecydowała o odejściu z rozgłośni po 25 latach pracy.

O swojej decyzji Dudzińska poinformowała na Facebooku. Zaznaczyła, że nikt nigdy w Radiu Katowice nie cenzurował jej materiałów. "To wszystko zaczyna się od głowy, to tam pojawiają się wątpliwości" - napisała. Jak dodała, sama zaczęła się cenzurować podczas jednego z wywiadów. "Coraz częściej muszę tłumaczyć, czym różni się rozgłośnia regionalna w Katowicach od Polskiego Radia w Warszawie i akceptować decyzje rozmówców, którzy nie chcą rozmawiać z mediami publicznymi. Te wątpliwości ciążą już tak bardzo, że czas ruszyć w swoją drogę" - napisała na Facebooku. Nie chciała szerzej komentować swojego odejścia.

Anna Dudzińska z Polskim Radiem związana była od 1995 roku. Pracowała także w Programie III Polskiego Radia, a przez cztery lata była korespondentką w Zjednoczonych Emiratach Arabskich dla wszystkich anten PR. W 2014 roku zdobyła nagrodę Grand Press w kategorii Reportaż radiowy za materiał o tworzącym muzykę 14-latku z domu dziecka.

Galeria: Premiery seriali w czerwcu

(JSX, 02.06.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.