Dział: INTERNET

Dodano: Maj 28, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

HBO Max ruszył w Ameryce Północnej

Usługa HBO Max kosztuje 14,99 dol. miesięcznie (fot. materiały prasowe)

Wczoraj w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie wystartował serwis streamingowy HBO Max. Do końca roku ma zostać uruchomiony także w Ameryce Południowej.

Platforma ma łączyć pełną ofertę HBO ze wszystkimi dostępnymi produkcjami Warner Bros, wliczając w to materiały z kanałów: CNN, TNT, TBS, Cartoon Network, Adult Swim, Crunchyroll i Rooster Teeth. Grupa WarnerMedia dysponuje już kilkoma podobnymi serwisami, HBO Max ma jednak być największym i najbardziej rozbudowanym. Usługa kosztuje 14,99 dol. miesięcznie. Do 2025 roku należący do AT&T koncern WarnerMedia liczy na 80 mln subskrypcji.

Uruchomienie usługi jest ostatnim z pięciu głównych debiutów streamingowych ostatnich miesięcy. W listopadzie pojawiły się Apple TV+ i Disney+, a w kwietniu należący do NBCUniversal serwis Peacock (na razie w wersji ograniczonej, oficjalna premiera jest zapowiadana na 15 lipca) oraz Quibi.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(MAC, 28.05.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.