Dział: REKLAMA

Dodano: Maj 28, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Isabel Reyes dyrektorką kreatywną w Admind Branding & Communications

Isabel Reyes zarządza kreacją w holenderskim oddziale agencji Admind Branding & Communications (fot. materiały prasowe)

Do holenderskiego oddziału krakowskiej agencji Admind Branding & Communications dołączyła Isabel Reyes jako dyrektorka kreatywna.

Reyes ma zarządzać kreacją w holenderskim zespole agencji Admind Branding & Communications oraz współpracować z pozostałymi europejskimi oddziałami firmy. Wcześniej pracowała we własnym projekcie Lovecraft House, była też art directorem i senior communications designerem w londyńskim oddziale Facebooka. Była zaangażowana m.in. w tworzenie koncepcji kreatywnej globalnej inicjatywy Facebooka #SheMeansBusiness i platformy TrendWatching Premium.

Agencja brandingowa Admind Branding & Communications zatrudnia ponad 100 osób w kilku biurach (w Europie i Azji). Specjalizuje się w działaniach z zakresu strategii marki, rebrandingu, projektowania oraz brand experience i digital first. 

Galeria: Najlepsze fotografie prasowe 2005-2020

(AMS, 28.05.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.