Dział: REKLAMA

Dodano: Maj 25, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

McDonald’s Polska z kampanią na TikToku o koronawirusie

W ramach kampanii twórcy internetowi (Marlena Sojka, Natalia Sisik, Ewa Zawada i TwinsStyle) na TikToku prezentują własne sposoby mycia rąk (fot. materiały prasowe)

McDonald's Polska realizuje na TikToku kampanię społeczną “Wszystko w naszych rękach”, w której pokazuje, jak zmniejszyć ryzyko zarażenia koronawirusem.

W ramach kampanii twórcy internetowi (Marlena Sojka, Natalia Sisik, Ewa Zawada i TwinsStyle) na TikToku prezentują własne sposoby mycia rąk, w rytm utworu muzycznego Mateusza Holaka (utwór powstał na potrzeby kampanii). Jednocześnie McDonald's podkreśla w kampanii, że kieruje się wysokimi standardami higieny i bezpieczeństwa. Dodatkowo działania promujące akcję prowadzone są też na Instagramie.

Za realizację kampanii odpowiadają agencja GetHero i agencja mediowa OMD. Za koncepcję strategiczną i kreatywną kampanii odpowiada agencja DDB Warszawa.

Galeria: Najlepsze fotografie prasowe 2005-2020

(IKO, 25.05.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.