Dział: TELEWIZJA

Dodano: Maj 22, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Ile zarabia w TVP Magdalena Ogórek? Według Borusewicza 600 tys. zł

Magdalena Ogórek prowadzi programy w TVP Info (fot. Piotr Molecki/East News)

Magdalena Ogórek według informacji wicemarszałka Senatu Bogdana Borusewicza ma zarabiać 600 tys. zł rocznie w Telewizji Polskiej. Szef TAI Jarosław Olechowski temu zaprzecza.

Bogdan Borusewicz podczas posiedzenia senackiej komisji kultury i środków przekazu powiedział: "Ja nie wiem, czy pani Ogórek nie wystarczy te 600 tysięcy rocznie, które na podstawie umowy zlecenie otrzymuje z telewizji? Czy jeszcze trzeba jej dodać?". W ten sposób odniósł się do faktu, że Ogórek związana jest nie tylko z TVP, ale i z Polskim Radiem.

Magdalena Ogórek w czwartek nie skomentowała publicznie słów wicemarszałka Senatu, choć szybko obiegły one media internetowe. O wysokość jej zarobków zapytał biuro prasowe TVP serwis Tokfm.pl, ale telewizja odmówiła ich ujawnienia.

Wieczorem w sprawie wypowiedział się na Twitterze Jarosław Olechowski, szef Telewizyjnej Agencji Informacyjnej, który napisał: "Całkowicie dementuję informacje przekazane przez marszałka Bogdana Borusewicza jakoby @ogorekmagda zarabiała w TVP 600 tys. rocznie. To nieprawda".

W piątek głos zabrała sama Ogórek, która napisała na Twitterze: "Miło, że marszałek PO Borusewicz mnie docenia, ale takie stawki wrócą dopiero, gdyby wygrał Trzaskowski".

KOZ

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.