Dział: INTERNET

Dodano: Maj 20, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wirtualny spektakl „Balladyna” w Playerze

Reżyserem spektaklu jest Oskar Sadowski (screen: YouTube.com/Biuro Prasowe TVN Discovery Polska)

28 maja na platformie Player.pl zadebiutuje „Balladyna” w reżyserii Oskara Sadowskiego. Spektakl został wyprodukowany w warunkach izolacji aktorów, własnoręcznie filmujących i porozumiewających się między sobą za pomocą telefonów komórkowych.

Wszystkie postaci dramatu Juliusza Słowackiego mają swojego współczesnego odpowiednika. Uwięzione w domach z każdym dniem wpadają w coraz większy obłęd. Próby do sztuki odbywały się za pomocą wideokomunikatorów. W spektaklu zagrali m.in.: Marta Zięba, Katarzyna Figura, Marcin Kowalczyk, Maja Pankiewicz, Sandra Korzeniak, Jacek Poniedziałek, Bartek Gelner.

„Balladynę” będzie można oglądać w Playerze (dostęp na 48 godzin kosztuje 20 zł) od 28 maja. Decyzją Playera połowa przychodów ze sprzedaży zostanie przekazana twórcom przedsięwzięcia.

Reżyserem spektaklu jest Oskar Sadowski, muzykę skomponował Baasch. Za montaż odpowiadają Adrien Cognac i Wojciech Kaniewski, a za animacje – Sebastian Sebulec.

(MAK, 20.05.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.