Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Maj 20, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Aleksandra Rozhin dba o PR Bain & Company w Polsce

Aleksandra Rozhin odpowiada za relacje z mediami i komunikację korporacyjną (fot. materiały prasowe)

Aleksandra Rozhin odpowiada za relacje z mediami i lokalną komunikację korporacyjną Bain & Company, firmy doradztwa strategicznego.

Rozhin jako senior specialist public relations & market reputation w Bain & Company zajmuje się media relations, prowadzeniem komunikacji korporacyjnej i organizacją kluczowych eventów dla przedstawicieli biznesu w Polsce.

Przez 11 lat Aleksandra Rozhin związana była z Deutsche Bankiem w Polsce, gdzie jako PR manager odpowiadała m.in. za komunikacyjne wsparcie i budowanie wizerunku zarządu, komunikację korporacyjną i koordynację realizowanych przez bank długofalowych projektów sponsorskich w zakresie kultury. Wcześniej pracowała w firmie konsultingowej Kolaja & Partners na stanowisku visual art supervisor.

Galeria: Najlepsze fotografie prasowe 2005-2020

(IKO, 20.05.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.