Dział: INTERNET

Dodano: Maj 20, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Canal+ bez dekodera i anteny. Rusza nowa subskrypcyjna usługa wideo

Pakiety kosztują od 10 do 50 zł miesięcznie (fot. materiały prasowe)

Platforma Canal+ uruchomiła subskrypcyjną usługę wideo Canal+, umożliwiającą oglądanie telewizji przez internet.

- Wierzymy, że dzięki temu produktowi telewizja stanie się znowu sexy. To, co pokryło się patyną, dzięki Canal+ nabierze swojej nowej świeżości - powiedział podczas prezentacji usługi Grzegorz Skowron-Moszkiewicz, dyrektor ds. budowania wartości klienta w Canal+.

Serwis Canal+ oferuje dostęp do biblioteki wideo na żądanie i streaming 76 kanałów telewizyjnych. - Nie uczestniczyliśmy w wyścigu na największą liczbę kanałów. Nie sądzimy, że to jest kluczowy element podejmowania decyzji, szczególnie w naszej grupie docelowej. Wierzymy, że koncentracja na najwyższej jakości treściach jest tym, co nas wyróżni - tłumaczył Grzegorz Skowron-Moszkiewicz.

Usługa dostępna jest za pośrednictwem aplikacji na Android i iOS, aplikacji w telewizorze z systemem Android TV i przez Apple TV oraz z poziomu przeglądarek internetowych. - Za kilka tygodni będziemy wypuszczać na rynek dedykowany dekoder Canal+ Box, który będzie działał na bazie systemu operacyjnego Android TV. Myślimy również o pozostałych platformach Smart TV - zapowiedział Michał Wojciechowski, dyrektor ds. rozwoju produktu w Canal+.

Canal+ - oferta, pakiety i ceny

Oferta serwisu podzielona jest na cztery płatne pakiety, na które składają się biblioteka VoD i kanały linearne. Są to: Fun&Info (25 zł miesięcznie), Film (50 zł), Sport (50 zł) i Kids (10 zł). W Fun&Info dostępnych jest ponad 40 kanałów, w tym TVN 24, Kuchnia+, 4fun.tv, VH1, SciFi, History, Fox, Comedy Central, a także serwisy Paramount Play, Fox Play i National Geographic Play. Pakiet Film to telewizje filmowe Canal+, HBO, Filmbox oraz Canal+ VoD, HBO Go i Filmbox Live. Opcję Sport tworzą kanały Canal+, Sportklub i Eleven Sports, a Kids - m.in. MiniMini+, Nickelodeon i CBeebies. Dodatkowo dostępny jest bezpłatny pakiet Free z treściami wideo z kanałów tematycznych Canal+.

Press

Oferta podzielona jest na cztery płatne pakiety (fot. materiały prasowe)

Wśród funkcji serwisu Canal+ są m.in. start-over (przesunięcie do początku aktualnie emitowanej audycji), multi-live (oglądanie do czterech kanałów jednocześnie), pobieranie materiału VoD do pamięci urządzenia mobilnego czy przesyłanie treści na ekran telewizora za pomocą Google Cast i Airplay.

Canal+ przez pierwszy miesiąc za darmo

Dostęp do serwisu przez pierwszy miesiąc jest bezpłatny dla użytkowników. W ramach jednej subskrypcji jednocześnie korzystać można z niego na dwóch urządzeniach.

Obecnie klienci platformy Canal+ mają dostęp do serwisu NC+ Go. - Będziemy starali się możliwie pilnie pracować nad tym, żeby rozwiązanie Nc+ Go było istotnie upgrade'owane. O tym, kiedy zostanie zastąpione przez Canal+, nie jestem w stanie powiedzieć - mówi Grzegorz Skowron-Moszkiewicz.

Galeria: Seriale w maju

(KOZ, 20.05.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.