Dział: RADIO

Dodano: Maj 19, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Paweł Lisicki nie prowadzi "Salonu politycznego Trójki"

Paweł Lisicki po raz ostatni "Salon polityczny Trójki" poprowadził 11 marca (fot. Andrzej Wiktor dla "Press")

Redaktor naczelny "Tygodnika do Rzeczy" Paweł Lisicki nie prowadzi "Salonu politycznego Trójki" w Programie III Polskiego Radia i wciąż nie wiadomo, kiedy wróci do audycji.

Paweł Lisicki po raz ostatni poprowadził "Salon polityczny Trójki" 11 marca. Gospodarzem audycji był na zmianę z Beatą Michniewicz, która od tego czasu jest gospodynią niemal wszystkich wydań. Niektóre prowadzi dziennikarz Trójki Marcin Pośpiech.

Według naszych rozmówców z Trójki dyrektor anteny Tomasz Kowalczewski dziennikarzom, którzy pracują również w innych mediach, miał wydać zakaz przebywania w budynku radia. Z tego powodu na antenie nie pojawia się również np. Michał Olszański, prowadzący "Magazyn ekspresu reporterów" w TVP 1. "W związku z sytuacją epidemiczną, w trosce o zdrowie pracowników i współpracowników, ramówki wszystkich programów Polskiego Radia zostały zmodyfikowane, w tym również Trójki" - tłumaczyła na początku maja Monika Kuś z biura zarządu spółki.

Paweł Lisicki pytany, kiedy wróci do prowadzenia "Salonu politycznego Trójki", odpowiada: - Nic na ten temat nie wiem. Nikt się ze mną w tej sprawie nie kontaktował.

Paweł Lisicki do grona gospodarzy "Salonu politycznego Trójki" dołączył w marcu 2016 roku. Wcześniej od prowadzenia porannych wywiadów ówczesna dyrektor Programu III Paulina Stolarek-Marat odsunęła Marcina Zaborskiego, który później odszedł do RMF FM.

Galeria: Najlepsze fotografie prasowe 2005-2020

(KOZ, 19.05.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.