Dział: TELEWIZJA

Dodano: Maj 18, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Widzowie naziemnej telewizji najchętniej pozbyliby się Trwam i Polo TV

Respondenci w naziemnej telewizji najchętniej widzieliby HBO (fot. Jeshoots.com/Pexels)

Widzowie naziemnej telewizji cyfrowej najchętniej pozbyliby się Trwam i Polo TV, gdyby mogli je wymienić na inne stacje - wynika z badania "Projekt Cyfrowizja V" agencji Wavemaker.

Respondenci, mający jedynie dostęp do telewizji naziemnej, spośród kanałów dostępnych w ofercie najwyżej oceniają Polsat (79 proc.) i TVN (74 proc.), a dalej: TVN Siedem (70 proc.), TV Puls (70 proc.) i TTV (67 proc.). Do pierwszej dziesiątki nie trafiły zarówno TVP 1 (51 proc.), jak i TVP 2 (56 proc.). Jedyna antena telewizji publicznej w Top 10 - TVP Historia (62 proc.) - jest ósma.

Respondenci w naziemnej telewizji na multipleksie marzeń najchętniej widzieliby HBO (28 proc.), National Geographic Channel (24 proc.) i Discovery Channel (22 proc.). Gdyby uzupełnienie multipleksu miało się wiązać z koniecznością pozbycia się dostępnych tam obecnie kanałów, widzowie najchętniej porzuciliby Trwam (79 proc.), Polo TV (74 proc.), TVP ABC (70 proc.) i TVP 1 (70 proc.).

Badanie "Projekt Cyfrowizja V" realizowane było metodą CAWI na próbie 1,5 tys. internautów.

Galeria: Najlepsze fotografie prasowe 2005-2020

(KOZ, 18.05.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.