Dział: RADIO

Dodano: Maj 18, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Jakub Jędras odchodzi z Polskiego Radia

Jakub Jędras pracował w Polskim Radiu od 2002 roku (fot. archiwum prywatne)

Z redakcji Polskiego Radia po 18 latach pracy odchodzi Jakub Jędras.

„Po 18 latach pracy zdecydowałem się odejść z Polskiego Radia. Wszystkim koleżankom i kolegom, zwłaszcza z IAR, ale też z innych redakcji, bardzo dziękuję za wspólną pracę, atmosferę i cały ten czas spędzony razem. Pora na nowe wyzwania. Jakie? Gdzie? Tego jeszcze nie wiem” - napisał Jędras na Twitterze.

- Po 18 latach chciałbym po prostu zacząć robić coś innego w innym miejscu - odpowiedział Jędras na pytanie "Presserwisu" o powód swojej decyzji.

W Polskim Radiu był redaktorem, reporterem, edytorem, producentem i depeszowcem. Pracował też w dziale dokumentacji. Współtworzył i koordynował dział sportowy IAR. Od 2011 pracował jako wydawca dnia w IAR. W latach 2003-2005 był polskim korespondentem anglojęzycznego portalu Transitions On-Line, poświęconego bieżącym wydarzeniom w Europie Środkowo-Wschodniej.

"Polskie Radio traci jednego z najlepszych i najbardziej rzetelnych dziennikarzy. Wieloletni wydawca w IAR, obsługiwał szczyty NATO kampanię prezydencką w USA. Dobry duch IAR. Wielka strata" - skomentowała na Twitterze Adriana Bąkowska, była korespondentka Polskiego Radia w Lizbonie.

Galeria: Najlepsze fotografie prasowe 2005-2020

(PAZ, 18.05.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.