Dział: REKLAMA

Dodano: Maj 18, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Robert Lewandowski promuje Huawei AppGallery

W maju Robert Lewandowski został ambasadorem Huawei na Europę Środkowo-Wschodnią i Skandynawię (fot. Piotr Molecki/East News)

Producent smartfonów Huawei rozpoczął kampanię promującą sklep z aplikacjami Huawei AppGallery. Wystąpił w niej ambasador marki piłkarz Robert Lewandowski, który po raz pierwszy zachwala Huawei w spocie radiowym.

W ramach kampanii marka komunikuje również pojawienie się na rynku smartfonów Huawei Y6p i Y5p. 30-sekundowy spot telewizyjny podkreśla szeroką ofertę aplikacji, w tym m.in. AutoMapa, Allegro, Empik Go (wymienione aplikacje dodatkowo objęte są promocją, o czym wspomniano w nagraniu). W spocie pojawiła się też Anna Lewandowska, żona piłkarza, która jest ambasadorką marki od 2018 roku. Reklama telewizyjna emitowana będzie do 24 maja, a 15-sekundowy spot radiowy od 25 maja do 7 czerwca. Uzupełnieniem są działania w internecie i PR. Planowaniem i zakupem mediów zajęła się agencja mediowa Wavemaker (GroupM). Huawei nie podaje, kto przygotował kreację kampanii. 

W maju kapitan reprezentacji Polski i napastnik Bayernu Monachium został ambasadorem Huawei na Europę Środkowo-Wschodnią i Skandynawię (od 2015 roku był ambasadorem marki w Polsce).

Galeria: Najlepsze fotografie prasowe 2005-2020

(IKO, 18.05.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.