Dział: REKLAMA

Dodano: Maj 12, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Przemysław Witkowski w zespole agencji Plej

Przemysław Witkowski karierę rozpoczynał w nieistniejącej już agencji Prowokator (fot. materiały prasowe)

Do zespołu agencji Plej dołącza Przemysław Witkowski, obejmując nowo utworzone stanowisko event development directora.

Witkowski ma zajmować się rozwojem eventowej części agencji, pozyskiwaniem nowych klientów oraz wspieraniem zarządu Plej w opracowywaniu i wdrażaniu strategii działu eventów zarówno w krótkim, jak i długim terminie.

Zagłosuj na zdjęcie, które otrzyma Nagrodę Internautów w konkursie Grand Press Photo 2020

Witkowski karierę rozpoczynał w nieistniejącej już agencji Prowokator na stanowisku creative coordinatora. Później pracował w Allegro i Defacto, w którym spędził sześć lat jako dyrektor kreatywny i zarządzający oraz członek zarządu, a także agencji Focus Event na stanowisku general managera.

"Nowo utworzone stanowisko event development directora jest elementem długofalowej strategii rozwoju agencji. Oczywiście dzisiejsza sytuacja jest trudna, ale tym bardziej uważamy, że umiejętność strategicznego myślenia i elastycznego podchodzenia do zmian rynkowych będzie w najbliższym czasie kluczowa" – informuje Rafał Krawczuk, managing partner z Plej.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(AMS, 12.05.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.