Dział: REKLAMA

Dodano: Maj 12, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Sportowcy wspierani przez Orlen dołączają do wirtualnej rywalizacji Stay & Play

Rozgrywki z udziałem m.in. Roberta Kubicy potrwają do końca maja (screen: YouTube.com/PKN ORLEN S.A.)

Kilkudziesięciu sportowców Orlen Team i Grupy Sportowej Orlen weźmie udział w e-sportowej rywalizacji w ramach projektu Orlen Stay & Play.

W akcję zaangażować się ma kilkudziesięciu sportowców, m.in. Robert Kubica, Bartosz Zmarzlik, Bartłomiej Marszałek, Paweł Fajdek, Sofia Ennaoui, Andrzej Wrona, Justyna Święty-Ersetic, Maciej Giemza. Część zawodników z doświadczeniem w grach wyścigowych weźmie udział w rywalizacji Assetto Corsa. Pozostała grupa, z mniejszym doświadczeniem w e-sporcie i gamingu, będzie rywalizować w turnieju Rocket League. W ramach akcji PKN Orlen Stay & Play planowany jest także quiz e-sportowy, który sprawdzi wiedzę sportowców o grach i e-sporcie.

Zagłosuj na zdjęcie, które otrzyma Nagrodę Internautów w konkursie Grand Press Photo 2020

Cały projekt zakłada łącznie 16 transmisji live obejmujących zarówno sesje treningowe, jak i finały poszczególnych rozgrywek. Poza zawodnikami Orlen Team oraz Grupy Sportowej Orlen w Orlen Stay & Play włączą się także e-sportowcy pełniący funkcję trenerów, mentorów i członków zespołów biorących udział w rozgrywkach, a także kibice. Transmisje live z rozgrywek będą prowadzone na Facebooku, YouTubie, platformie streamingowej Twitch oraz na kanale sportowym Wirtualnej Polski.  Rozgrywki potrwają do końca maja.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(AMS, 12.05.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.