Dział: REKLAMA

Dodano: Maj 11, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Piotr Chrobot został dyrektorem zarządzającym Life on Mars

Piotr Chrobot w Life on Mars pracuje od lutego 2018 roku (fot. Bartek Pogoda)

Stanowisko dyrektora zarządzającego agencji Life on Mars (Brand New Galaxy) obejmuje Piotr Chrobot, dotychczas dyrektor kreatywny.

"Aby rozwijać agencję kreatywną, która walczy o globalne budżety, potrzeba lidera, który z jednej strony jest doświadczonym partnerem kreatywnym dla klienta, z drugiej rozumie rolę biznesową, jaką powinna realizować komunikacja" – uzasadnia  awans Piotra Chrobota Jakub Krawczyk, chief operating officer Brand New Galaxy.

Zagłosuj na zdjęcie, które otrzyma Nagrodę Internautów w konkursie Grand Press Photo 2020

Piotr Chrobot z branżą reklamową związany jest od ponad 20 lat. W Life on Mars pracuje od lutego 2018 roku. Wcześniej zarządzał kreacją w biurach Wunderman na Bliskim Wschodzie (MEA), stał na czele kreacji w Saatchi & Saatchi i Interactive Solutions. Na nowym stanowisku będzie raportować bezpośrednio do Jakuba Krawczyka, COO Brand New Galaxy.

Life on Mars to agencja cross-channel.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(AMS, 11.05.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.