Dział: TECHNOLOGIE

Dodano: Maj 04, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Powstanie gra do serialu z Robertem Lewandowskim

"Kosmiczny wykop" zadebiutuje w TVN, TVN Siedem i Playerze we wrześniu (fot. materiały prasowe)

Orange Studio Animacji, producent serialu animowanego "Kosmiczny wykop", podpisał podstawowe założenia do umowy (tzw. term sheet) z wrocławskim studiem Mousetrap Games o stworzenie gry na podstawie licencji produkcji.

Term sheet reguluje zasady dalszej współpracy prowadzącej do zawarcia umowy, na mocy której Orange Studio Animacji udzieli Mousetrap Games prawa do stworzenia i wydania gry w zamian za wynagrodzenie obliczone jako ustalona część zysków pochodzących z komercjalizacji gry.

"Kosmiczny wykop" to serial animowany dla dzieci w wieku 6-12 lat, którego premiera planowana jest na wrzesień w TVN, TVN Siedem i serwisie Player.pl. Wykorzystano w nim wizerunek Roberta Lewandowskiego. "Kosmiczny wykop" to połączenie science fiction z tematyką sportową. Akcja animacji toczy się na planecie Spaceball, gdzie odbywają się rozgrywki Galaktycznej Ligi.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(KOZ, 04.05.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.