Dział: INTERNET

Dodano: Maj 04, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Na YouTube zadebiutuje serial dokumentalny Tomasza Sekielskiego

Serial "12 wyzwań Sekielskiego" oglądać będzie można na kanale Tomasza Sekielskiego na YouTube (fot. Adam Jagielak/"Press")

Dziennikarz Tomasz Sekielski szykuje serial dokumentalny "12 wyzwań Sekielskiego".

Jak zapowiedział na Instagramie, serial będzie pokazywać jego "zmagania z wagą, walkę o zdrowie i życie". "W każdym odcinku stanę przed wyzwaniem (bez ściemy i taryfy ulgowej), które da odpowiedź na to, jak bardzo treningi i zmiana stylu życia wpływa na wydolność i sprawność fizyczną mojego organizmu" - poinformował.

Serial "12 wyzwań Sekielskiego" oglądać będzie można na kanale Tomasza Sekielskiego na YouTube. W projekt zaangażowani są: trener personalny i fizjoterapeuta Mariusz Kurpiński, odpowiedzialny za zdjęcia i montaż Kamil Nastyk oraz kierownik produkcji Paweł Gruda.

Na koniec marca planowana była na YouTube premiera filmu "Zabawa w chowanego" Marka i Tomasza Sekielskich. Została ona jednak zawieszona, a jej nowy termin ma zostać podany wkrótce. Poprzedni dokument Sekielskich "Tylko nie mów nikomu" na YouTube wyświetlono dotychczas 23,4 mln razy.

Tomasz Sekielski otrzymał tytuł Dziennikarza Roku 2019.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(KOZ, 04.05.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.