Dział: REKLAMA

Dodano: Kwiecień 29, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Hejnowski odchodzi z Publicis Groupe, Stępak szefem MSL

Sebastian Hejnowski i Sebastian Stępak (screen: YouTube/AmChamPoland, fot. materiały prasowe)

Sebastian Hejnowski, dotychczasowy chief growth officer w Publicis i prezes zarządu polskiego oddziału MSL, kończy pracę w tej grupie. Jego miejsce w MSL zajmie Sebastian Stępak, dotychczas dyrektor generalny.

Sebastian Hejnowski był jednym z udziałowców agencji Ciszewski PR, którą Grupa Publicis przejęła w 2011 roku i nadała jej nazwę MSL. Był następnie odpowiedzialny za zarządzanie i rozwój MSL w regionie. Włączył do Grupy istniejące agencje w Bukareszcie i Sofii oraz nowe – w Stambule i Pradze. Był też członkiem europejskiego komitetu sterującego MSL. Ponadto w 2019 roku Hejnowski powołany został na nowo utworzone stanowisko chief growth officera Publicis Groupe. Stanowisko to nie będzie ponownie obsadzane. Na razie nie ma decyzji, kto przejmie regionalną rolę Hejnowskiego jako CEO Central and Eastern Europe w MSL.

Nowym prezesem zarządu MSL zostaje Sebastian Stępak, kierujący agencją na stanowisku dyrektora generalnego od 2015 r. Stępak karierę agencyjną zaczynał w 2003 roku, w Ciszewski PR, a następnie pracował w agencjach Sigma i Grayling. W 2011 roku wrócił do swojej pierwszej agencji, która została przejęta przez Grupę Publicis. W 2013 roku objął stanowisko dyrektora zarządzającego w Publicis Consultants, a w 2015 wrócił do MSL.

(AMS, 29.04.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.