Dział: REKLAMA

Dodano: Kwiecień 20, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Reklama Samsunga Galaxy S20 w marcu najpopularniejsza na YouTube

Za kreację spotu Samsung Polska odpowiada agencja Leo Burnett (screen: YouTube.com/Samsung Polska)

W marcowym zestawieniu YouTube Ads Leaderboard najpopularniejszą reklamą był spot Samsung Polska „Zmień spojrzenie”.

Samsung promował w reklamie możliwości aparatu fotograficznego znajdującego się w nowej serii smartfonów Samsung Galaxy S20. Była to część kampanii „Zmień spojrzenie”. Za kreację spotu odpowiada agencja Leo Burnett. W spocie wykorzystano utwór „Rocket Fuel” w wykonaniu DJ Shadowa i De La Soul. Film opublikowano 13 marca na kanale Samsung Polska na YouTube i w marcu obejrzano go 2,8 mln razy. Obecnie ma już 4,9 mln wyświetleń.

Na drugim miejscu w zestawieniu znalazł się spot Eobuwie.pl, w którym prezentowana jest kolekcja na wiosnę i lato 2020. Za koncepcję i montaż reklamy oraz za realizację kampanii na ośmiu rynkach Europy Środkowo-Wschodniej odpowiada firma Eobuwie.pl we własnym zakresie (zdjęcia powstały przy współpracy z fotografem Wojciechem Rudzkim).

Trzecia była reklama ”#ŻółtaNaklejkaPLK na wszystkich przejazdach” będąca częścią kampanii społecznej PKP Polskie Linie Kolejowe. W spocie PKP informuje o oznakowaniu 14 tys. przejazdów kolejowo-drogowych odblaskowymi naklejkami, zawierającymi indywidualny numer przejazdu i telefony alarmowe, z których należy skorzystać w przypadku awarii auta na przejeździe.

Poza podium znalazły się reklamy: spot „Halls Gumy” Halls Poland, w którym gamerka przechodzi przez kolejne poziomy gry oraz reklama preparatu Sudafed Xylospray DEX na katar (za jej przygotowanie odpowiada agencja Ogilvy).

Zestawienie YouTube Ads Leaderboard oparte jest na danych dotyczących zaangażowania użytkowników (liczba odsłon w Polsce i procentowy udział odtworzeń w ruchu płatnym w stosunku do bezpłatnego). Zestawienie dotyczy wyłącznie filmów, które były elementami kampanii reklamowych na YouTube.

Galeria: World Press Photo 2020 - laureaci

(IKO, 20.04.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.