Dział: INTERNET

Dodano: Kwiecień 17, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wiceprezes Netflixa kieruje marketingiem w Amazon Studios

Christian Davin będzie planować i przeprowadzać projekty związane ze wszystkimi kampaniami filmowymi i projektami związanymi z rozwojem Amazon Prime Video (fot. Wikimedia Commons/Ajay Suresh)

Christian Davin został globalnym szefem marketingu filmowego w Amazon Studios. Przechodzi z konkurencyjnego Netflixa, gdzie był wiceprezesem ds. globalnego marketingu kreatywnego filmów.

W Netflixie Davin pracował m.in. nad kampaniami filmów "Roma", "Nie otwieraj oczu" z Sandrą Bullock i serialu "Dla wszystkich chłopców, których kochałam". Wcześniej zajmował kierownicze stanowiska w MGM, Warner Bros i 20th Century Fox.

W Amazon Studios Christian Davin będzie planować i przeprowadzać projekty związane ze wszystkimi kampaniami filmowymi i projektami związanymi z rozwojem platformy streamingowej Amazon Prime Video.

Galeria: World Press Photo 2020 - laureaci

(MAC, 17.04.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.