Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 17, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Serial "Będzie dobrze, kochanie" od 23 kwietnia w TVP 2

W jednej z głównych ról występuje Wiktoria Gąsiewska, grająca narzeczoną Justynę (fot. materiały prasowe)

TVP 2 od 23 kwietnia emitować będzie nowy serial "Będzie dobrze, kochanie", realizowany w formie przypominającej połączenia wideo przez komunikatory internetowe.

Głównymi bohaterami są młodzi narzeczeni – Justyna (Wiktoria Gąsiewska) i Artur (Filip Gurłacz), którzy mieli zaplanowany ślub i wesele, jednak epidemia pokrzyżowała ich plany, a Artur utknął w Australii (wyjechał tam do pracy, miał wrócić do Polski na miesiąc przed ślubem). W serialu grają też Ilona Ostrowska, Jacek Lenartowicz, Dorota Chotecka, Anna Dereszowska, Bożena Dykiel i Tomasz Sapryk.

Serial nagrywany jest bez klasycznych planów zdjęciowych. Będzie on realizowany w domach aktorów. Obraz formą będzie przypominał połączenia wideo przez komunikatory internetowe. Autorami pomysłu są Bartosz Kubera – reżyser serialu i Krzysztof Gureczny, który wraz z Mirką Szawińską i Rafałem Skarżyckim są scenarzystami.

"Będzie dobrze, kochanie" liczy 20 odcinków, każdy trwa 13 minut. Serial będzie emitowany w TVP 2 od 23 kwietnia w czwartki i piątki o 20.40 po dwa odcinki.

Galeria: World Press Photo 2020 - laureaci

(KOZ, 17.04.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.