Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 16, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVP 2 chce pokazać na żywo finał "Dance dance dance"

Finał zrealizowany zostanie w studiu "Pytania na śniadanie" (screen: YouTube.com/Dance Dance Dance TVP)

TVP 2 w sobotę 25 kwietnia pokaże nadawany na żywo finał drugiej edycji show "Dance dance dance". Z powodu zagrożenia koronawirusem będzie mieć jednak inną formułę.

TVP 2 początkowo planował emisję programu przez osiem tygodni, finał miał się odbyć 18 kwietnia. Z powodu zagrożenia koronawirusem wstrzymana została produkcja kolejnych odcinków, a te już nagrane zostały podzielone, żeby zapewnić dłużej emisję.

W najbliższą sobotę wyemitowana zostanie druga część piątego odcinka z występami solowymi Rafała Mroczka, Anny Karczmarczyk, Rafała Jonkisza i Mateusza Janusza. Tego dnia z programem pożegna się jeden z duetów, który zgromadzi najmniejszą liczbę punktów. Pozostałe trzy pary wezmą udział w finale w sobotę 25 kwietnia. W pierwszej edycji w finale zmierzyły się dwie pary.

TVP zdecydowała, że trzy finałowe duety nie zatańczą już na multimedialnej scenie "Dance dance dance”. Podczas realizowanego na żywo finału przypomniane zostaną wybrane występy finalistów. To na ich podstawie widzowie w głosowaniu SMS będą mogli wskazać najlepszą parę, która przeznaczy wygraną - 100 tys. zł na wybrany cel charytatywny. Pozostałe dwa duety przekażą po 10 tys. złotych.

Finał zrealizowany zostanie w studiu "Pytania na śniadanie", w którym pojawią się prowadzący Tamara Gonzalez Perea i Tomasz Kammel, jedna z jurorek Ida Nowakowska oraz finaliści. Gospodarze połączą się online z pozostałymi uczestnikami drugiej edycji show oraz resztą jurorów: Anną Muchą i Robertem Kupiszem.

Pierwszą edycję "Dance dance dance" wiosną 2019 roku oglądało w TVP 2 średnio 1,88 mln widzów, a Dwójka była liderem w tym paśmie, zdobywając 12,96 proc. udziału w rynku (dane Nielsen Audience Measurement).

(KOZ, 16.04.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.