Dział: REKLAMA

Dodano: Kwiecień 10, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Papaya Young Directors rozpoczął cykl branżowych podcastów

Podcast „Papaya Young Directors Stories” został zainaugurowany rozmowami z artystami wytwórni Kayax (fot. materiały prasowe)

Dom produkcyjny Papaya Films rozpoczął cykl podcastów prowadzony przez Papaya Young Directors, zespół odpowiadający za konkurs dla młodych reżyserów reklamowych (o tej samej nazwie).

Cykl podcastów „Papaya Young Directors Stories” jest kontynuacją cyklu edukacyjnego Home.Academy, który został uruchomiony przez Papaya Young Directors 30 marca br.(jest to cykl darmowych spotkań online, którego celem jest aktywizowanie spędzających czas w domach młodych filmowców).

Podcasty publikowane będą co tydzień na platformach Soundcloud i Spotify. W autorskich podcastach zespół konkursowy Papaya Young Directors zaprasza ekspertów branżowych, z którymi porusza takie tematy, jak rola muzyki w filmie i reklamie, rola reżysera na planie zdjęciowym, praca nad teledyskiem czy pisanie scenariusza. Podcast „Papaya Young Directors Stories” został zainaugurowany rozmowami z artystami wytwórni Kayax, którzy są zaangażowani w tegoroczną edycję konkursu – Natalią Przybysz oraz duetem Smolik i Kev Fox. Wkrótce pojawi się też podcast z udziałem Mery Spolsky.

Zaplanowany początkowo na maj finał 7. edycji konkursu Papaya Young Directors, został przeniesiony na jesień.

(IKO, 10.04.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.