Dział: REKLAMA

Dodano: Kwiecień 07, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Krzysztof Gonciarz będzie promował Samsunga

Za przygotowanie kampanii z Gonciarzem odpowiada agencja VML (screen YouTube/Krzysztof Gonciarz)

Youtuber Krzysztof Gonciarz przejmie na tydzień instagramowe konto firmy technologicznej Samsung Polska, w ramach kampanii promującej smartfon Samsung Galaxy S20.

W kampanii „Zmień spojrzenie” marka podkreśla jakość zdjęć robionych jej flagowym modelem telefonu. Przez tydzień Gonciarz będzie – nie wychodząc z domu - robić zdjęcia smartfonem Samsung Galaxy S20. Jego zadaniem jest zmienić spojrzenie na takie tematy jak miłość, bliskość czy portret, co w praktyce będzie oznaczało na przykład zrobić portret, ale bez pokazywania twarzy bohatera zdjęcia. „W ramach najnowszej kampanii, firma wyznaczy znanym twórcom 12 nietypowych zadań, po to, by pokazać na jak wiele sposobów możemy postrzegać te same rzeczy czy sytuacje” - zapowiada firma Samsung.

Za przygotowanie kampanii odpowiada agencja VML. Media kupiła agencja Starcom,  działaniami PR zajęła się agencja d*fusion communication.

Galeria: AD WO/MAN 2019 - fotogaleria

(IKO, 07.04.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.