Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 07, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Tomasz Machała wśród prowadzących "Śniadanie w Polsat News"

Tomasz Machała w programie zadebiutuje w najbliższą niedzielę (fot. materiały prasowe)

Tomasz Machała, były redaktor naczelny Wirtualnej Polski, dołącza do grona prowadzących "Śniadanie w Polsat News". W ramówce pojawił się program "Debata dnia".

Tomasz Machała zadebiutuje w programie w najbliższą niedzielę ("Śniadanie w Polsat News" nadawane jest o 10). Program nadal prowadzić będzie Piotr Witwicki. Obaj są gospodarzami porannego "Graffiti".

W poniedziałek "Debata dnia" zastąpiła w ramówce Polsat News program "Wszystko o koronawirusie". Gospodarzami nowej pozycji nadawanej o 20 są Agnieszka Gozdyra i Grzegorz Jankowski. Do studia zapraszani będą przedstawiciele partii politycznych. "Debata dnia" transmitowana jest również na Polsatnews.pl, a także na Facebooku i Twitterze.

Pytania od widzów na temat epidemii pojawiać się będą podczas programu "Interwencja Extra”, nadawanego o 21.15. "Wszystko o koronawirusie" pozostaje w ramówce w niedziele (o 21).

Galeria: Historia "Wprost" na okładkach

(KOZ, 07.04.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.