Dział: REKLAMA

Dodano: Kwiecień 06, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Orlen przedłuża umowy sponsorskie zawodnikom Grupy Sportowej Orlen

Prezesem Orlenu jest Daniel Obajtek (fot. materiały prasowe)

Orlen przedłużył umowy sponsorskie zawodnikom Grupy Sportowej Orlen do końca przyszłego roku.

"Przeanalizowaliśmy wszystkie nasze umowy ze sportowcami oraz klubami i dostosowaliśmy je w ten sposób, aby móc je w pełni realizować w tym trudnym czasie. Niezmiennie wspieramy naszych zawodników i robimy wszystko, aby na sportowe areny wrócili jeszcze silniejsi" - oświadczył w piątek na Twitterze prezes Orlenu Daniel Obajtek.

Szef Weszlo.com Krzysztof Stanowski napisał na Twitterze, że "dostosowanie" umów nie jest "ich zmniejszeniem, tylko przedłużeniem o rok, do kolejnych igrzysk". "Jednocześnie zmianą świadczeń sponsorskich na takie, które da się realizować online" - dodał.

- Możemy potwierdzić, że przedłużyliśmy umowy sponsorskie zawodnikom grupy sportowej Orlen do końca 2021 roku - informuje Zuzanna Falzmann, dyrektor wykonawczy ds. komunikacji korporacyjnej w Orlenie.

Do Grupy Sportowej Orlen, skupiającej zawodników indywidualnych otrzymujących od Orlenu wsparcie finansowe należy blisko 40 sportowców, m.in. Anita Włodarczyk, Piotr Małachowski i Paweł Fajdek.

Galeria: Seriale w kwietniu: premiery i kontynuacje

(KOZ, 06.04.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.