Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Kwiecień 03, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Jan Krynicki rozpoczął pracę w Ministerstwie Infrastruktury

Jan Krynicki zajmuje się m.in. wsparciem działań Ministerstwa Infrastruktury z zakresu media relations (screen YouTube/CEO MAGAZYN POLSKA - TV)

Jan Krynicki, były rzecznik prasowy Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, dołączył do biura ministra w Ministerstwie Infrastruktury.

Od kwietnia Krynicki zajmuje się m.in. wsparciem działań Ministerstwa Infrastruktury z zakresu media relations, współpracą z instytucjami współpracującymi z resortem oraz bieżącym i strategicznym wsparciem biura prasowego i rzecznika prasowego ministerstwa Szymona Huptysia w zakresie inwestycji infrastrukturalnych.

Jan Krynicki ostatnio był rzecznikiem GDDKiA, a wcześniej zajmował stanowisko kierownika ds. public relations w firmie Iberia Motor Company, która była generalnym importerem samochodów marki Seat w Polsce.

(IKO, 03.04.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.