Dział: REKLAMA

Dodano: Kwiecień 03, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Jan Pilewski senior public affairs managerem w Play

Jan Pilewski przed dołączeniem do Play pracował w agencji MSL (fot. materiały prasowe)

Do zespołu Play (P4) dołączył Jan Pilewski, który został senior public affairs managerem. Jest to nowe stanowisko w ramach powstałego w zeszłym roku departamentu komunikacji korporacyjnej.

Pilewski ma być odpowiedzialny za kształtowanie polityki publicznej spółki na szczeblu lokalnym i centralnym, w tym m.in. przygotowywanie analiz otoczenia instytucjonalnego spółki, tworzenie i realizację strategii działań angażowania interesariuszy, ocenę istniejących oraz budowę nowych relacji instytucjonalnych spółki. Ponadto Pilewski ma wspierać spółkę w relacjach z lokalnymi społecznościami oraz mediami w zakresie realizacji celów związanych z rozbudową sieci i prowadzeniem polityki publicznej, a także będzie reprezentował Play w organizacjach branżowych i biznesowych.

Pilewski bezpośrednio przed dołączeniem do Play zajmował stanowisko
associate director w agencji MSL, gdzie przez okres ponad 5 lat doradzał i nadzorował obsługę m.in. Innogy, Amazon, Fur Europe oraz Play. W przeszłości pracował w Edelman Polska, gdzie był członkiem zespołów komunikacji korporacyjnej i public affairs, obsługując m.in. Chevron Polska. 

(AMS, 03.04.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.