Dział: RADIO

Dodano: Kwiecień 02, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Mirosław Rogalski z "Alarmu" TVP 1 wicedyrektorem Trójki

Mirosław Rogalski ostatnio prowadził "Alarm!" w TVP 1 (screen Vod.tvp.pl)

Mirosław Rogalski został zastępcą dyrektora i redaktora naczelnego Programu III Polskiego Radia - dowiedział się "Presserwis".

Nasze informacje potwierdziło biuro zarządu Polskiego Radia. Od początku stycznia, kiedy odwołano ze stanowiska wicedyrektora Mariusza Cieślika, kierujący anteną Tomasz Kowalczewski nie miał zastępcy.

Mirosław Rogalski ostatnio prowadził magazyn reporterów "Alarm!" w TVP 1. W telewizji publicznej pracował od października 2015 roku, kiedy trafił do Akademii Telewizyjnej. Wcześniej prowadził studio produkcji filmowych RMedia. W latach 1997-2005 był związany z Grupą TVN, m.in. organizując oddział w Toruniu, współpracował z „Faktami” i „Uwagą”. W Trójce pracował już w latach 90., prowadził m.in. poranne i popołudniowe "Zapraszamy do Trójki".

Galeria: Historia "Wprost" na okładkach

(KOZ, 02.04.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.